ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти перерахували 8 симптомів, що вказують на рак головного мозку

Експерти перерахували 8 симптомів, що вказують на рак головного мозку

Клініка Мейо представила увазі 8 ознак, які можуть вказувати на рак головного мозку. У зв’язку з чим слід якомога швидше звернутися за медичною допомогою.

Пухлина в мозку

Як пояснюють фахівці, пухлини головного мозку істотно розрізняються, вони можуть бути як доброякісними, так і злоякісними, які виникли внаслідок запуску процесу аномального неконтрольованого поділу клітин, раніше були нормальними складовими самої тканини головного органу центральної нервової системи.

У будь-якому випадку людина при певних знаках повинна звернутися до фахівця, чим раніше це станеться, тим вище шанс на виживання, якщо небезпека є смертельною. Зокрема, клініка Мейо настійно радить не ігнорувати такі 8 ознак: головний біль, яка з часом тільки посилюється, часті напади нудоти, блювота в повторюваному режимі, значне погіршення зору, поступова втрата чутливості.

Читайте також:  Знайдена річ, що викликає рак, котра є в кожному будинку

У цьому ж попереджувальному списку зниження концентрації уваги, порушення рівноваги і координації рухів, раптова зміна в поведінці, проблеми зі слухом. Нерідко людина з раком головного мозку відчуває труднощі з промовою.

Експерти відзначили, пухлини головного мозку можуть рости з різною швидкістю, не менш важливе значення має розташування злоякісного новоутворення, що визначає, як воно вплине на функцію нервової системи. Що стосується причин розвитку небезпечного захворювання, то серед більш ймовірних пояснень сімейний анамнез і вплив радіації.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News