ГоловнаНовини Здоров'яНазвано 9 помилок домогосподарок, які пов’язані з ризиком для здоров’я

Названо 9 помилок домогосподарок, які пов’язані з ризиком для здоров’я

Зарубіжні фахівці перерахували 9 помилок домогосподарок, що безпосередньо пов’язано з ризиком для здоров’я. У цьому списку миття курки, чого робити не рекомендується.

Мити сире м'ясо

Миття сирої птиці не видаляє ніяких шкідливих бактерій, навпаки, бризки води з легкістю поширюють патогени на кухні. Ще одна помилка-рідкісна заміна кухонної губки, щоб уникнути розмноження бактерій, можна нагрівати її в мікрохвильовій печі протягом хвилини, замочувати в спеціальному розчині, їх слід міняти не рідше разу на тиждень.

Неправильно обрана обробна дошка також здатна привести до проблем зі здоров’ям. Зокрема, пластикові варіанти рекомендовані для м’яса, риби, так як поверхню легко обробити. Кухонні рушники в свою чергу прати потрібно не тільки якомога частіше, але і не поєднувати протирання посуду і витирання рук.

Читайте також:  Визначено продукт, який спалює калорії уві сні

Не менш небезпечна помилка – зберігання приготовленої їжі більше 4-х днів, так страви збирають бактерії, що викликають харчове отруєння. Наступна порада, якою нехтують домогосподарки – недотримання безпечної температури приготованого продукту, для курки це 73 градуси, для риби і свинини до 63 градусів. Для цієї мети слід тримати кухонний термощуп.

Не варто розморожувати курку більше двох годин при кімнатній температурі, так як збільшується ймовірність поширення бактерій в приміщенні. Рішення – холодна вода або ж верхня полиця холодильника. Багато харчових виробів не призначені для нескінченного зберігання.

Готове м’ясо, бекон і ковбаса, не можна залишати там більше двох місяців, фарш краще використовувати після трьох. Нарізки м’яса, птиці та риби – до року. Ще одна неправильна звичка – їсти на заходах все підряд, так як слід розрізняти, що деякі страви вже через дві години пора прибирати зі столу.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News