Багато з нас мають проблеми з хребтом. Хворий хребет провокує появу болів в області голови і шиї, а також призводить до оніміння верхніх кінцівок і скутості тіла. Осередком проблеми часто є солі, які накопичуються в шийному відділі хребта і є причиною остеохондрозу. Що ж робити?

Людський організм являє собою складний «механізм», «деталі» якого пов’язані між собою. Тримається цей «механізм» на хребті, який складається з відділів. Один з них – шийний відділ, в якому розміщуються нервові закінчення і судини кровоносної системи.

Останні відповідають за здорове харчування шиї, голови і личка. І якщо ви відчуваєте біль у зоні голови, судоми рук та ніг, слабкість в м’язах, це може сигналізувати про защемлення нервів. Щоб полегшити страждання людини від болю в шийному відділі використовують картоплю, продукти бджільництва (мед) і масло пихтового дерева.

Читайте також:  Секрети молодості шкіри: 5 шкідливих звичок, які видають вік
Покроковий хід лікування
  • Натріть картоплю на дрібну фракцію і додайте до неї мед. Пропорція повинна бути одна до одної.
  • Суміш нанесіть на шию пояс верхніх кінцівок (плечовий пояс).
  • Ділянки тіла з компресом потрібно огорнути так, щоб не йшло тепло. Тривалість його застосування дорівнює двом годинам.
  • Після зняття компресу протріть тіло теплою водою. Для досягнення позитивного результату зробіть 10 компресів.

Якщо у вас серйозні проблеми з хребтом, то перед тим як приступити до виконання процедури проконсультуйтеся у свого лікаря. Якщо протипоказань не буде, тоді сміливо приступайте до даного лікування. Бажаємо вам успіхів!

Читайте також:  6 неочевидних ознак того, що серце може бути нездоровим

Джерело: ladylife.site