Підходьте до вибору хліба відповідально, дають пораду фахівці. Виявляється, в хлібі і здобних виробах регулярно знаходять речовини, які підозрюються вченими в здатності провокувати розвиток раку.

Експерт по правильному харчуванню Олег Солнцев розповів про те, що хліб може таїти в собі смертельну небезпеку. За його словами, сучасні виробники хліба можуть розбавляти дорогу продовольчу пшеницю, дешевшою фуражною. Але щоб хлібобулочні вироби, приготовані з недорогого, але невідповідного для випічки борошна придбали товарний вигляд, їх можуть забезпечити різними добавками.

Булочку, приготовану з борошняних відходів, виробнику неминуче доведеться присмачити хімією, стверджує експерт. Наприклад, в вироби з борошна додають бромати, що дозволяють надати тісту повітряну і пористу консистенцію. В Європі бромати заборонені: там вважають доведеною їх токсичність для організму.

Читайте також:  Опалювальний сезон призводить до семи проблем зі здоров'ям

Фахівці радять вдумливо вибирати хліб. Для його виробництва годиться тільки пшениця з першого по четвертий клас. Добавки на зразок бромату здатні викликати розвиток ракових пухлин, застерегли експерти.

Раніше ми писали про те, коли хліб стає небезпечним для здоров’я людини.