Фахівці видання Sina розповіли про продукти, які рекомендується вживати восени, щоб захиститися від простудних захворювань. Рекомендується віддавати перевагу корисній їжі, яка позитивно впливає на організм людини.

При вживанні меду відбувається зволоження легенів і шкіри, полегшується кашель і виявляється проносну дію. З давніх-давен даний продукт відомий в якості натурального засобу для збереження здоров’я. Рекомендується в день випивати один стакан води з медом. Завдяки цьому виводяться токсини, і шкіра стає гладкою і красивою.

Щоб не переїдати восени, необхідно додати в раціон більше риби. Вона має низьку жирністю, з цієї причини можна не переживати про набір зайвої ваги. При її вживання знижуються показники холестерину, і поліпшується пам’ять.

Осінь є найкращим часом, щоб відрегулювати роботу різних органів і налагодити функціонування селезінки і шлунка. У цей період року краще віддавати перевагу натуральним чаям, які допомагають заповнити дефіцит вологи в організмі, відрегулювати сухість і вологість, попередити різні проблеми, пов’язані з цим. Чаювання є найкращим щоденним способом очистити шлунок і кишечник.

За допомогою чаю жири краще засвоюються, а також організм отримує багато корисних вітамінів і клітковину, необхідні йому. Він виводить токсини зі шлунка і налагоджує перистальтику шлунково-кишкового тракту. Чорний чай зменшує показники ліпідів і цукру в крові і вирівнює артеріальний тиск.

Сільські жителі вірять, що восени не варто вживати дині, оскільки вони відносяться до «холодить», тобто порушують баланс в організмі. Є фрукти, які необхідно додати у великій кількості в раціон.

Наприклад, груші позитивно впливають на легені, звільняють від мокротиння і полегшують кашель, з цієї причини вони відмінно підходять для вживання восени. У яблуках міститься безліч вітамінів, корисних для людей, які страждають від хвороб серця і судин.

Джерело: Sina