Риба має репутацію більш здорового джерела білка, ніж червоне м’ясо. Це відбувається завдяки жирним кислотам омега-3, що містяться в риб’ячому жирі. Омега – 3 називають «хорошими» або корисними жирами, яких дійсно потребує ваше тіло.

Користь риби для здоров’я

Не великий любитель риби? Ці переваги для здоров’я можуть допомогти вам змінити вашу думку.

1. Забезпечує необхідними поживними речовинами. Риба є одним з кращих харчових джерел вітаміну D, поживної речовини, необхідного для засвоєння кальцію і здоров’я імунної системи. Вона також багата йодом – мінералом, який необхідний вашому організму для вироблення гормонів, контролюючих метаболізм. Зокрема, жирна риба також містить велику кількість омега-3.

2. Більш здоровий джерело білка. Риба – відмінне джерело білка. Але на відміну від свинини, яловичини та інших видів м’яса тварин, риба не містить великої кількості насичених жирів.

3. Знижує ризик і симптоми депресії. Риба також корисна для вашого психічного здоров’я. Кілька досліджень показали, що омега-3 можуть поліпшити симптоми депресії. Крім того, регулярне вживання риби в першу чергу допомагає знизити ризик розвитку депресії.

4. Захищає від аутоімунних захворювань. Вживання в їжу риби, особливо жирної, може допомогти знизити ризик аутоімунних захворювань. Експерти вважають, що цей захисний ефект пов’язаний з омега – 3 і вітаміном D в рибі і риб’ячому жирі.

5. Сприяє кращому здоров’ю серця. Омега-3 в рибі допомагають захистити серце від запалень. Ці корисні жири відмінно підходять для зниження високого рівня холестерину і високого артеріального тиску. Разом ці переваги сприяють поліпшенню здоров’я серця.