Сніданок часто називають найважливішим прийомом їжі. Експерти розповіли, яка страва буде легкою, корисною і поживною.

Як пише Food News, каша-відмінний спосіб почати день, тому що зерна містять складні вуглеводи, які надовго збережуть відчуття ситості. При цьому вуглеводи, які містяться в білому хлібі або в вівсяних пластівцях швидкого приготування, засвоюються швидше. Фахівці пропонують їсти на сніданок кіноа з гарбузом.

Кіноа

Кіноа-крупа, яка стала популярною в Україні за останні роки. Зазвичай її додають в страви замість рису, так як в ній більше клітковини, що поліпшує роботу травлення. Також кіноа допомагає контролювати рівень цукру в крові. Кожна порція забезпечує приблизно 10% від денної норми білка завдяки його високому вмісту в цій крупі.

Гарбуз

Гарбуз же багатий бета-каротином, який перетворюється на вітамін А, необхідний для підтримки здоров’я шкіри, хорошого зору і міцних зубів. Крім того, в гарбузі міститься мідь, що підтримує здоров’я кровоносних судин. У ній також є вітамін С, що підвищує імунітет, і калій, що заряджає енергією.

Для приготування такої корисної каші знадобиться 2 склянки води, 3/4 склянки гарбузового пюре і стільки ж сирого кіноа. Страва готується в каструлі або мультиварці за одну хвилину. У кашу також можна додати корицю і фрукти за бажанням.