Пізня вечеря може допомагати худнути, якщо вживати ввечері правильні продукти. Такі продукти стимулюють процеси жирового обміну, сприяють зростанню і зміцненню м’язів, покращують сон. Вони були названі фахівцями в публікації журналу Fit for Fun.

Тофу і пісне м’ясо. Містять високоякісні білки, які активізують зростання м’язових волокон і підтримують стабільний рівень цукру в крові – ці дві умови дуже важливі, щоб успішно худнути.

Риба. Сьомга, скумбрія, сардини, тунець – ці продукти теж можна їсти пізно ввечері, не боячись за фігуру. Білок і омега-3 жирні кислоти, які містяться в них підтримують фізіологічні процеси організму, що не дають людині повніти.

Читайте також:  Симптоми раку шкіри: шість тривожних знаків на ногах

Яйця. Продукт, який традиційно вживається на сніданок, ідеально походить і для пізнього вечора. Яйця містять багато триптофану, що забезпечує хороший сон; їх білок ефективно допомагає худнути і не втрачати м’язи.

Маложирні молочні продукти. 50-100 грамів сиру – ідеальний перекус пізно ввечері: така порція містить мало вуглеводів, але багато білка.

Авокадо. Олеїнова кислота в цьому продукті підтримує втрату ваги, захищає від нічних спалахів голоду, що змушують накидатися на шкідливу їжу.

Мигдаль. Стабілізує рівень цукру в крові, кальцій, який міститься в горісі сприяє активному спалюванню жиру і схудненню. Увечері досить з’їдати приблизно 15-20 грамів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News