Експерти розповіли про дати магнітних бур у жовтні 2020 року. Згідно з твердженням фахівців, вони здатні негативно впливати на стан здоров’я людини.

У жовтні поточного року буде дві сильні магнітні бурі, що впливають на стан людей. Перша виявиться на землі 1 жовтня. Вона є наслідком найсильнішої магнітної бурі 27-28 вересня. Дане геомагнітне коливання не стане сильним і вплине на здоров’я гіпертоніків і метеочутливих людей. Найімовірніше, наявність головних болів, дратівливості, підвищення артеріального тиску, сонливості і зниження концентрації уваги. Експерти радять переглянути раціон харчування і відмовитися від гострої, шкідливої, жирної їжі і алкоголю. Рекомендується зменшити дозу кофеїну. Поліпшити самопочуття може контрастний душ і прогулянки на свіжому повітрі.

Друга магнітна буря в жовтні буде досить сильною і відбудеться 29-30 жовтня. Може впливати на не схильних до метеочутливості людей. Буря триватиме приблизно дві доби і її супроводжуватимуть погані погодні умови. Вона розпочнеться о 4 ранку 29 жовтня, активність припаде на 19:00, а зменшиться після 16:00 30 жовтня. В даний час рекомендується відмовитися від сильних фізичних навантажень і тривалих поїздок. Краще переглянути раціон харчування, віддати перевагу трав’яним чаям, гуляти на вулиці, прийняти заспокійливу ванну. Людям, у яких є хронічні захворювання, необхідно мати при собі аптечку з препаратами. Найімовірніше, різкі перепади настрою, легка збудливість нервової системи, роздратування, агресія.

Джерело: actualnews