ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти розповіли, скільки зберігаються новорічні салати

Експерти розповіли, скільки зберігаються новорічні салати

Фахівці з якості харчування стверджують, що майонез різко знижує термін зберігання салатів, тому важливо не заправляти їх перед подачею на стіл. Про те, скільки зберігаються салати, і чому їх термін придатності нижче, ніж у гарячих страв розповідають експерти.

Олів'є

“Всі салати відносяться до швидкопсувних кулінарних виробів. Якщо гарячі страви проходять термічну обробку, під час якої велика частина мікроорганізмів гине, то салати після змішування інгредієнтів не піддаються ніякій обробці, тому їх термін придатності обчислюється годинами”, – сказала спеціалістка інспекції по якості харчування Валентина Семенова.

Ще один лайфхак, який дозволить пролити термін придатності “Олів’є” (або іншого подібного салату) – не додавати в нього відразу свіжі огірки, а покласти їх разом з майонезом, безпосередньо перед подачею на стіл.

Читайте також:  Кращі вправи для збільшення росту після 18 років

“Якщо ви готуєте “Оселедець під шубою”, “Мімозу” та інші салати, котрі передбачають укладання інгредієнтів шарами з заправкою кожного шару – строк придатності таких страв скоротиться мінімум на шість годин,порівняно з не заправленими салатами, тобто такі салати зберігаються не більше 24 годин”, – продовжує фахівчиня.

Найстійкіші в плані терміну придатності – салати з маринованих і солоних овочів, їх можна з впевненістю споживати навіть через 36 годин після приготування.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News