Аналітики з європейської організації споживчих досліджень Mintel повідомили про виявлення ними тенденції, що спостерігається серед сучасних жінок. За словами фахівців, представниці прекрасної статі все частіше відмовляються вступати у серйозні стосунки з чоловіками, опікуючись своєю незалежністю.

Дуже велика частина жінок, що не мають «другу половину», і не збираються її заводити, встановили дослідники. Їх робота показала, що понад 60 відсотків (61%) одиноких жінок цілком задоволені своїм життям і не хочуть в ній що-небудь міняти, – в той час, як серед чоловіків, опитаних експертами, аналогічної позиції дотримуються лише 49%.

За словами фахівців, така поведінка жінок пов’язано з тим, що свій внесок у відносини вони оцінюють більш значним порівняно з чоловіками, і їх не влаштовує подібна нерівність. Дійсно, виконання сімейних і материнських обов’язків поряд з необхідністю заробляти гроші вимагає від жінок напружуватися сильніше, ніж чоловікам. Показово те, що своє небажання мати відносини виявляють переважно дорослі, зрілі жінки. Майже 75% жінок, які не збираються заводити супутником життя, – це вікова група від 45 років і більше, констатували експерти.

«У сім’ях жінки проробляють більше роботи по домашньому господарству і більше працюють емоційно. З часом вони все більше занурюються в сімейну рутину, тоді як самотні дами відрізняються високою комунікабельністю і активно співпрацюють з навколишнім світом. На цьому тлі небажання мати відносини вже не дивує», – відзначили фахівці.

Джерело: MedikForum