Американські експерти розповіли, як можна збити температуру простими способами. Однією з рекомендацій є отримання достатньої кількості сну.

Високу температуру тіла прийнято вважати лихоманкою. Це зазвичай симптом основного стану, найчастіше інфекції. Лікарі радять не збивати показник нижче 38,5°C, щоб дати організму боротися з недугою самостійно. Варто враховувати й те, що значення знаходять в залежності від віку, загального стану здоров’я, рівня активності і навіть часу доби. Ознаки: підвищене потовиділення, вушний біль, дискомфорт в горлі, поява висипу.

Перша порада – пити більшу кількість води, так як рідина допомагає процесу відновлення, виводячи токсини. Що стосується дітей, то можна розбавляти фруктові соки, самостійно ж вони дають можливість бактеріям процвітати. Трав’яні чаї також відмінно підходять для полегшення симптомів. Сон протягом 7-9 годин активує гормони, які оновлюють тканини і підвищують імунітет, що слід взяти до уваги.

Від холодних ванн лихоманка тільки посилюється. Краще рішення – додавання солі і ефірних олій до теплої води, що дозволить розслабити м’язи і полегшити дискомфорт. Відпочинок під важкою ковдрою і носіння теплого одягу тільки підсилює жар. Слід перебувати в умовах кімнатної температури, не стараючись з укутуванням.

Оскільки імунна система пов’язана з кишечника, прийом пробіотиків покращує її функції і допомагає організму боротися з інфекцією. Рафіновані і несолодкі напої з м’яким смаком дозволяють відновити втрачений апетит і зупинити неприємні відчуття в шлунку, якщо присутні такі.

Медики наполягають, що при погіршенні самопочуття найкращим варіантом стане звернення до лікаря. Особливо небезпечні значні підвищення температури, які не проходять кілька днів і після вживання лікарських засобів.