Медики заявляють, що вечеряти не завжди шкідливо. Люди, які пропускають вечірній прийом їжі, вранці страждають від підвищеного апетиту, що викликає більшу кількість вживаної їжі. Разом з тим фахівці розповіли про продукти, які не слід їсти перед сном.

Слід утримуватися від смажених страв через велику кількість жиру. Для його засвоєння організм витрачає багато енергії, людина може прокинутися з відчуттям розбитості. Гострі страви небажано їсти перед сном через небезпеку появи печії. Спеції вивільняють гістаміни, які сприяють бадьорості.

Порушується процес засинання, відзначені випадки алергічних реакцій. Шоколад небажаний перед сном, так як містить кофеїн. Цей кондитерський продукт може зіграти роль стимулятора для організму, наступ сну зрушиться на кілька годин.

Перед нічним відпочинком не рекомендується вживати зелений чай через виникнення безсоння. Напій не рекомендується особам, які мають неміцний сечовий міхур або проблеми з нирками.

Перед сном не рекомендується їсти курятину або м’ясо індички. Дані продукти є дієтичними, вони багаті білком. Разом з тим активно виробляється дофамін, що забезпечує організм енергією, після такої вечері людині важко заснути.