Зарубіжні дієтологи представили увазі 10 суперпродуктів, які допоможуть в боротьбі зі старінням. Серед рекомендацій: додавання в раціон чорниці і риби. Матеріал відповідного змісту опублікований у виданні Mirror.

На думку дієтологів, одним з кращих способів залишатися молодим і здоровим є щоденне вживання чорниці, що позначається омолоджуючим чином на стані організму. Поліпшити стан шкіри дозволяє додавання в раціон волоських горіхів, мигдалю і фісташок, що містять у своєму складі велику кількість корисних жирів. Подібно горіхам, протизапальні властивості зеленого чаю також допомагають зменшити зморшки.

Ненасичені жирні кислоти в тунці зводять до мінімуму появу передчасних вікових змін. Сардина також багата Омега-3, як і скумбрія, лосось. Огірки з низьким вмістом калорій і високим – поживних речовин, плюс вода, дозволяють призупинити старіння шкіри, що слід взяти до уваги.

Читайте також:  Експертом названі продукти, які уповільнюють старіння

Темний шоколад допомагає боротися зі старінням, зокрема, проявляється турбота про шкірний покрив. Флавоноїди в ньому захищають від шкідливого впливу УФ-променів. Боби відмінно підходять для боротьби зі зморшками, і всього три місяці їх регулярного споживання здатні поліпшити зовнішній вигляд. Ще однією перевагою є те, що вони містять клітковину, антиоксиданти і вітамін K.

Поживні речовини в грейпфруті підтримують виробництво колагену. Всього в одному плоді міститься більше 100% рекомендованої добової норми вітаміну С для дорослої людини. Експерти включили в список і капусту, листові овочі – це суперпродукти, які багаті лютеїном, що захищає від катаракти і м’язової дегенерації. Причиною передчасного посивіння є дефіцит міді, нею багаті гриби шіїтаке, які не буде зайвим включити в раціон.

Читайте також:  Відомий дієтолог назвав сир серед продуктів, які допомагають схуднути