Багато людей після хорошого застілля вживають розсіл, щоб зняти симптоми похмілля. Експерти ВООЗ розповіли, чому подібні процедури марні, і назвали більш ефективні засоби від алкогольної інтоксикації.

Мариновані овочі, квашена капуста або сир не здатні усунути симптоми похмілля, оскільки дані продукти не є ліками і не можуть допомогти печінці. Незважаючи на те, що раніше китайські вчені опублікували результати дослідження, в якому підтвердили корисний вплив лактобактерій з пробіотиками і кисломолочних продуктів на печінку людини при алкогольній інтоксикації, у ВООЗ повністю спростували цей факт.

Експерти з Всесвітньої організації охорони здоров’я повідомляють про марність розсолу, оскільки для найменшого ефекту напій потрібно вживати систематично. У свою чергу одноразовий прийом рідини після бурхливого застілля ніяк не вплине на організм.

Фахівці рекомендують взагалі не зловживати спиртним, оскільки великі навантаження на печінку вкрай негативно позначаються на органі. У разі інтоксикації алкоголем найкраще прийняти відповідні медичні препарати, а в більш важких ситуаціях медична допомога просто необхідна. Не варто недооцінювати сильне похмілля, оскільки це може привести до плачевних наслідків для здоров’я.