ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти ВООЗ розповіли, чому розсіл марний після застілля

Експерти ВООЗ розповіли, чому розсіл марний після застілля

Багато людей після хорошого застілля вживають розсіл, щоб зняти симптоми похмілля. Експерти ВООЗ розповіли, чому подібні процедури марні, і назвали більш ефективні засоби від алкогольної інтоксикації.

Огірковий розсіл

Мариновані овочі, квашена капуста або сир не здатні усунути симптоми похмілля, оскільки дані продукти не є ліками і не можуть допомогти печінці. Незважаючи на те, що раніше китайські вчені опублікували результати дослідження, в якому підтвердили корисний вплив лактобактерій з пробіотиками і кисломолочних продуктів на печінку людини при алкогольній інтоксикації, у ВООЗ повністю спростували цей факт.

Експерти з Всесвітньої організації охорони здоров’я повідомляють про марність розсолу, оскільки для найменшого ефекту напій потрібно вживати систематично. У свою чергу одноразовий прийом рідини після бурхливого застілля ніяк не вплине на організм.

Читайте також:  Спрага, кровоточивість ясен та інші симптоми підвищеного цукру в крові

Фахівці рекомендують взагалі не зловживати спиртним, оскільки великі навантаження на печінку вкрай негативно позначаються на органі. У разі інтоксикації алкоголем найкраще прийняти відповідні медичні препарати, а в більш важких ситуаціях медична допомога просто необхідна. Не варто недооцінювати сильне похмілля, оскільки це може привести до плачевних наслідків для здоров’я.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News