Єгипетський кардіолог Хоссам Фаузі перерахував переваги вживання холодної води взимку. Одним з бонусом є схуднення, що слід взяти до уваги людям, що прагнуть привести параметри фігури в порядок.

Хоссам Фаузі підкреслив, що пиття холодної води особливо корисне для серця, що особливо важливо в зимовий період, коли проблеми з життєво важливим органом зростають. Гірше за всіх на зміну погоди реагують люди, які страждають ішемічною хворобою серця, стенокардією, атеросклерозом. Кардіолог зв’язав і вживання рідини з льодом і з схудненням, суть у тому, що шлунок посилає попередження в головний орган центральної нервової системи про якийсь дискомфорт, в результаті чого збільшується швидкість спалювання жиру для збільшення енергії. Варто відзначити, вчені довели, що при регулярності маніпуляції в тиждень можна спалити 490 калорій. Результати дослідження були опубліковані в Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism.

Що не менш важливо, вживання холодної води сприяє передачі сигналів в кровоносні судини, артерії серця, шлунка, нирок і печінки, що сприяє збільшенню кількість крові в цих областях. Рідина при цьому має і масу інших переваг, серед яких виведення шкідливих речовин з організму і поліпшення настрою.

Кардіолог Хоссам Фаузі додав, що ідеальним варіантом є питво охолодженого напою з лимоном. Представник цитрусових наситить організм вітаміном С, тим самим покращуючи імунітет. Продукт при цьому багатий антиоксидантами, які ведуть боротьбу зі старінням організму.