Медики з Black doctor представили увазі 5 сигналів-провісників психічних захворювань. Однією з ознак є безсоння, що супроводжується нав’язливими думками.

За словами зарубіжних лікарів, нерідко люди раптово зазнають серйозного неспокою, яке загрожує викликати деякі психічні та психологічні захворювання, що загрожує погіршенням не тільки якості життя, але і негативним впливом на фізичне здоров’я. У зв’язку з чим вкрай важливо своєчасно розпізнати небезпеку, щоб не погіршити стан. Зокрема, першим знаком є зміна звички сну, що включає зміну тривалості нічного відпочинку, безсоння – все це ознаки змін в організмі. Не варто ігнорувати і небажання їсти, наприклад, особи з групи ризику навіть не можуть дивитися на певні продукти, що викликає у них неприємні відчуття в тілі. Найпоширеніша ознака – різка зміна настрою, що в максимальному вигляді призводить до депресивних почуттів.

Читайте також:  Усього 10 грамів цього вуглеводу викликають значне зменшення жиру на животі

Ще один знак – соціальна ізоляція, коли людина прагне побути одна, її не радують колись улюблені заняття, він не бачить сенсу в тому, що відбувається. Явним попередженням служить втрата продуктивності, що пов’язано і роботою, і повсякденним життям. Такі зміни можуть легко помітити навколишні.

Медики додали, що не варто тягти зі знаками, які практично точно вказують на проблеми з психічним здоров’ям. Бажано якомога раніше звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть виявити причину стану.