Жир на животі не тільки естетично непривабливий, але і небезпечний для здоров’я. У журналі Fit for Fun експерти з харчування дали три поради, за допомогою яких можна позбутися жирових надлишків в цій частині тіла.

Уникати трансжирів. Штучні жири, які також називаються гідрогенізованими, можна знайти в різних видах маргарину, хлібобулочних виробах, солодощах, готових соусах.

“Дослідження показали, що ці речовини не тільки збільшують кількість жиру в області живота, але і підривають роботу серця. Переставши вживати продукти з трансжирами, ви автоматично почнете втрачати жир на животі”, – заявили експерти.

Мінімізувати споживання цукру. Втамовуйте тягу до солодкого за рахунок фруктів, – дають пораду експерти. Ці продукти повні вітамінів, мінералів і антиоксидантів, що зменшують запалення в усьому організмі.

Читайте також:  Онкологія: броколі зменшує «розмір та кількість» ракових клітин на 75%

“Велика кількість цукру в раціоні може привести до збільшення накопичення жиру в животі і печінці, який формує резистентність до інсуліну, що утруднює будь-які спроби втрачати вагу”, – пояснюють медики.

Переосмислити вибір напоїв. Будь-які підсолоджені напої, включаючи соки, шкідливі для серединної частини тіла, – констатують експерти, які радять видалити їх з щоденного меню. За словами фахівців, це один з найкоротших шляхів до позбавлення від жиру на животі.

“Такі напої містять багато цукру, кукурудзяного сиропу, фруктози, що впливає на рівень інсуліну і збільшує вісцеральний жир. Доведено: їх споживання, на 60% збільшує ризик розвитку ожиріння, що пов’язано з особливостями засвоєння організмом рідких калорій”, – пояснили дієтологи.

Читайте також:  Що робити, якщо немає сексуального бажання?