Побутові прилади, пристрої бездротового зв’язку, лінії електропередач випускають неіонізуюче електромагнітне випромінювання. І вони, попереджають американські вчені, небезпечні для вагітних жінок. Через таке випромінювання у жінки може статися викидень.

Був проведений експеримент за участю понад 900 вагітних жінок. Вони постійно носили з собою пристрої, які фіксують інтенсивність електромагнітного лікування. При цьому жінки вели щоденник, описуючи свій розпорядок дня і самопочуття. Виявилося, у жінок, що відчували на собі слабкий вплив електромагнітних полів, викидень стався в 10,4% випадку. Висока інтенсивність впливу підвищувала показник викиднів до 24,2%.

До речі, непереносимість електроприладів визнали підставою для присвоєння інвалідності. Допомогу по інвалідності суд Франції призначив 39-річній Марині Рішар, яка заявила, що страждає алергією на електромагнітне випромінювання різного роду пристроїв. Для неї представляють небезпеку навіть мобільні телефони.

Більшість країн не визнають алергію на випромінювання медичним діагнозом. Але свідчення самих алергетиків говорять про те, що проблема не надумана. За словами людей з алергією на випромінювання, телевізори, мобільні телефони, роутери та інші пристрої викликають від легкого дискомфорту до серйозного зниження якості життя.

Між тим, учені не знайшли достатньо доказів того, що електромагнітне випромінювання може призводити до втоми, головний біль, нудоту, прискорене серцебиття. Однак Рішар, що живе далеко від цивілізації, в горах, довела: через симптоми алергії вона не може нормально працювати. Суд був змушений призначити їй допомогу по інвалідності розміром приблизно 800 євро в місяць на найближчі три роки.

Джерело: Meddaily