Емоційно насичена інформація впливає сильніше на жінок, ніж на чоловіків. Вчені з Університету Базеля виявили нові відмінності в прояві мозкової активності чоловіків і жінок. Нарешті, підтверджено, експериментально, що емоційно насичена інформація впливає сильніше на жінок, ніж на чоловіків.

У дослідженні взяли участь близько трьох тисяч осіб. Добровольцям показували картинки і відстежували реакцію на них за допомогою МРТ. Жінки більш гостро реагували на емоційно заряджені зображення. Після цього вчені оцінили короткочасну пам’ять добровольців. Виявилося, що жінки краще запам’ятовували те, що було зображено на позитивних зображеннях. Обстеження на апараті МРТ показало, що у жінок інтенсивніше працюють відділи головного мозку, що відповідають за рухову активність. Вчені вважають, що це відкриття допоможе в подальшій діяльності, спрямованої на виявлення генедерних відмінностей у функціонуванні нервової системи чоловіків і жінок.

Неврологи з університету Нью-Йорка встановили, що емоційний сплеск може допомогти згадати, незначну інформацію з минулого, на збереження і точність спогадів про минулі події впливають пов’язані з ними переживання. Свої висновки Дансмур, Давачі і їхні колеги зробили на підставі результатів експериментів, в яких брали участь 119 чоловіків і жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ І ЙОГО РОЗВИТОК

ВЧЕНІ З’ЯСУВАЛИ, ЯК ЗАПАМ’ЯТОВУВАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

ЧОМУ МИ ВІДЧУВАЄМО СТРАХ