Уникнути появи жирових відкладень на талії добре допомагає незбиране зерно, а також бобові. Більше список уточнила в інтерв’ю ендокринолог Катерина Бузинова.

Лікар Бузинова повідомила, що існує основний принцип підтримки здорової ваги та профілактики жирових накопичень у галузі талії.

«Слід знати свою добову норму калорій та не перевищувати її. Якщо ж людина їсть більше, ніж потрібно, їй потрібно збільшити фізичну активність», – сказала фахівець.

Тим, хто погладшав у талії, але хотів би зробити її більш витонченою та підтягнутою, фахівець порадила насамперед мінімізувати кількість простих вуглеводів у своєму раціоні. Також Бузінова перерахувала продукти, які мають становити основу харчування на шляху до стрункої талії.

«Віддавати перевагу потрібно нежирним білковим продуктам, бобовим, цільнозерновим крупам та некрохмалистим овочам, є більше клітковини та листових зелених овочів».

Бузинова підкреслила, що, практикуючи відповідне харчування, можна досягти зменшення обсягів тіла навіть без фізичних навантажень. Головне – системно слідувати йому.