Сьогодні багато людей відчувають стрес через роботу і нескінченних обов’язків вдома. Втома, як правило, накопичується поступово, іноді перетворюючись в хронічну. В основному це відбувається через нестачу або дефіциту поживних речовин в організмі. Не можна нескінченно використовувати його енергію, не даючи замість її нових джерел, попереджають лікарі.

У цьому випадку багато хто починає приймати полівітаміни, однак це загрожує неприємними наслідками. Як пояснили медики, організм звикає до них і просто перестає засвоювати необхідні речовини з їжі. Фахівці радять замінити такі препарати на п’ять фруктів і овочів, пише Her Zindagi.

В першу чергу, варто звернути увагу на банани. Фрукт володіє різними перевагами для здоров’я, в тому числі, усуває проблеми з травленням і зміцнює імунітет. Банани багаті калієм, клітковиною, вітаміном B6 і триптофаном.

Також слід включити в раціон квасоля. Вона важлива для здоров’я шлунково-кишкового тракту, оскільки містить клітковину. Крім цього, бобові багаті такими речовинами, як мідь, фолієва кислота, залізо, магній, марганець, фосфор, калій і цинк.

Ще одним незамінним продуктом є яйця. Вони містять велику кількість харчових волокон, вітаміну С, міді, рибофлавіну, вітаміну B12, селену, фосфору і заліза.

Хоча багато хто виключає з раціону картоплю в спробах досягти ідеальної фігури, овоч надзвичайно важливий для правильної роботи організму. Крім того, що він заряджає клітини енергією, він заповнює запаси вітаміну B6, C, заліза і магнію.

Не варто нехтувати і шпинатом. Цей листовий овоч надає сяйво шкірі і волоссю, а також забезпечує організм найважливішими елементами. У їх числі вітамін К, вітамін А, марганець, фолієва кислота, магній, залізо і мідь.