Відомий експерт у галузі дієтології Сара Гарон перерахувала продукти, які корисні для здоров’я кісток. На думку фахівця, для збереження кісткової системи ідеально підходить йогурт.

Відповідна стаття з’явилася на сторінках Eat This, Not That! У ній йдеться про те, що процес старіння скелета уповільнити складно, проте можна за допомогою правильно підібраної дієти. За словами Сари Гарон, для підтримки кісткової маси необхідно ввести в раціон продукти, що містять калій, кальцій, вітаміни D, C та K.

Ці речовини присутні у молочних продуктах, м’ясі птиці, рибі, листовій зелені та цитрусових фруктах. Експерт зазначила, що для людей, які дбають про здоров’я кісткової системи, необхідно запровадити йогурт на сніданок.

Читайте також:  Чіпси викликають атеросклероз, який призводить до утворення смертельних тромбів

Цей продукт містить велику кількість кальцію та калій. В одній стандартній упаковці, наприклад, присутній 311 міліграм кальцію, що відповідає приблизно третині добової норми, що рекомендується.

Крім цього, продукт містить велику кількість білка. При цьому цього з’єднання більше в грецькому йогурті.

Користь кисломолочного продукту підтверджують численні наукові дослідження. Вчені довели, що люди похилого віку, які на регулярній основі вживають йогурт, мають більш високу мінеральну щільність кісток порівняно з однолітками. Також кисломолочні продукти знижують загрозу виникнення переломів та покращують щільність тазостегнових кісток.