М’ясо курки є джерелом повноцінного білка, необхідного для людського організму. Однак є й такі частини птаха, які вживати не слід. До них відносяться куряча шкіра через шкідливі хімікати, легені та гуска через небезпечні бактерії. Про це попередила лікар-ендокринолог Олена Островська.

Медик пояснила, що у курячій шкірі, крім шкідливого жиру, можуть утримуватися сполуки хлору. Ця речовина застосовується у магазинах для обробки курки. З його допомогою продукт довше зберігає товарний вигляд.

“Я дуже обережно ставилася б до курячих нутрощів. Особливо шкідливими вважаються курячі легені, тому що в них можуть бути бактерії, зокрема лістерії, які дуже важко вбивати за допомогою термічної обробки”, – сказала Олена Островська.

Також ендокринолог попередила, що не можна їсти і шишку. У ній також можуть бути патогенні бактерії у великій кількості.

Крім того, не рекомендується зловживати курячими крилами. У них мало користі і самого м’яса, але при приготуванні часто використовується багато олії та приправ.