Цілком нормально іноді не досягати або не підтримувати ерекцію. Але якщо проблема зберігається, це може сигналізувати про еректильну дисфункцію. Еректильна дисфункція часто пов’язана з нездоровим способом життя, наприклад, з неправильним харчуванням.

Певні дієтичні уподобання, безумовно, можуть збільшити ризик еректильної дисфункції у чоловіків.

Відповідно до органу охорони здоров’я, ви повинні спробувати «обмежити» споживання червоного м’яса, жирних молочних продуктів, солодких продуктів чи напоїв та продуктів із надмірно шкідливими для здоров’я жирами, передає Express.

І навпаки, середземноморська дієта з низьким вмістом червоного м’яса може допомогти запобігти еректильній дисфункції.

Дослідження прагнуло оцінити зв’язок між дотриманням індексу якості дієти, заснованого на здоровому харчуванні, та еректильною дисфункцією у чоловіків.

Дослідники зосередилися на 21 469 чоловіках у рамках подальшого дослідження медичних працівників, яке було створено для оцінки низки гіпотез про чоловіче здоров’я, що пов’язують фактори харчування із частотою серйозних захворювань, таких як рак, хвороби серця та інші судинні захворювання.

Дослідники виявили, що більш висока якість дієти, заснована на дотриманні середземноморської або альтернативної дієти, була пов’язана з нижчим рівнем еректильної дисфункції.

У цій дієтичній схемі особлива увага приділяється споживанню овочів, фруктів, горіхів, бобових та риби або інших джерел довголанцюгових жирів, а також відмови від червоного та обробленого м’яса.

Якщо прості зміни не вирішують проблему, ваш лікар може порадити спеціалізоване втручання. За даними NHS, такі ліки, як силденафіл (продається як Віагра) також часто використовуються лікарями для лікування еректильної дисфункції.