У той час як проблеми з ерекцією можуть бути дуже «поширеними», особливо у людей, старших за 40 років. Доктор Еллі Кеннон поділилася незвичайним чинником ризику імпотенції.

Хоча фізичні вправи життєво важливі для хорошого здоров’я, пропонуючи безліч переваг, їзда на велосипеді може поставити під загрозу вашу ерекцію. Дослідження показують, що велосипедисти-чоловіки повинні регулярно вставати під час їзди на велосипеді.

Велоспорт – це і спорт, і улюблений багатьма засіб пересування. Хоча автомобіль може доставити вас з пункту А до пункту Б на свіжому повітрі, він також може пошкодити ваші інтимні частини.

«Це може спричинити еректильну дисфункцію, тому що ви стискаєте нерви. Крім того, дроблення яєчок погане з погляду фертильності тощо».

Читайте також:  Названо найкорисніший доступний напій для людей з діабетом

Важливо, щоб чоловіки-велосипедисти вставали на педалі щодесять хвилин, щоб уникнути еректильної дисфункції. Для чоловіків критично уникати роздавлювання своїх інтимних частин сідлом.

“Окрім сідла, дослідження пояснює, що поширеними причинами оніміння геніталій можуть бути погана техніка їзди та неправильний тип велосипеда”.

Вивчивши 22 дослідження про те, як чоловіки можуть уникнути болю в сідлі, дослідники визначили ефективні рішення, які включають використання велосипедного сидіння без носа, щоб перенаправити тиск з області геніталій.