Скорочення вживання алкоголю, якщо ви зазвичай випиваєте два або більше разів на день, може знизити показники артеріального тиску.

Якщо тиск стає занадто високим, це може спричинити додаткове навантаження на ваші органи. І якщо його не лікувати, це може призвести до серйозних захворювань, таких як серцеві напади, серцева недостатність та інсульти.

Деякі з найпоширеніших причин високого кров’яного тиску включають надмірну вагу, вживання занадто великої кількості солі та недостатні фізичні навантаження.

Вживання дуже великої кількості алкоголю сприяє підвищенню кров’яного тиску або гіпертонії. Ваш кров’яний тиск до нездорового рівня. Понад три алкогольні напої на день може тимчасово підвищити кров’яний тиск, але регулярне вживання алкоголю може призвести до довгострокового підвищення. Якщо ви п’єте алкоголь, почніть скорочувати його споживання до не більше двох порцій на день для чоловіків та не більше однієї порції на день для жінок.

У людей, які випивали дві або менше порцій на день, зниження споживання алкоголю не було пов’язане із значним зниженням артеріального тиску; однак у людей, які випивали більше двох порцій на день, зниження споживання алкоголю було пов’язане із підвищеним зниженням артеріального тиску.