Ось ви приходите в супермаркет, набираєте повний кошик товарів, Приходите додому, а через пару днів виявляється, що не всі вони вже в придатному для споживання стані. Чому це відбувається? Вся справа в тому, що кожен раз ми всі робимо одні й ті ж помилки.

Помилка 1: не дивитися на овочі в упаковці

Фасовані огірки і помідори — це дуже зручно. Але не всі до них ретельно придивляються, а варто було б. На звороті упаковки, яка прихована під темною підкладкою, зазвичай ховається не саме неприємне для поїдання. Також можна помітити конденсат, який говорить про те, що продукт вже зіпсований.

Помилка 2: вважати, що колір авокадо щось вирішує

Всі дивляться на колір авокадо, і правильно роблять. Адже при дозріванні він помітно темніє. Але є й інша ознака, яка говорить про стиглість плода — колір під плодоніжкою. Коричневий відтінок говорить, що плід вже перезрів, а зелений – у плода є пара днів, щоб повністю дозріти.

Помилка 3: не купувати жовтувате куряче м’ясо

Такий продукт апріорі вважається несвіжим. Але нічого страшного в жовтуватому відтінку курячої тушки немає. Такий колір зазвичай пов’язаний з особливостями технології вирощування: курок зазвичай годують зерном і кукурудзою, які і надають такий відтінок.

Помилка 4: не дивитися на цифри на банку червоної ікри

Придивіться до цифр, які надруковані на кришці. Вони повинні бути опуклими. Це визначає якісний заводський продукт.

Помилка 5: переплата за «домашні» пельмені

Вважається, що пельмені ручного ліплення, звані домашніми, набагато смачніші і кращі. Але вартість їх вища через те, що на виробництво потрібно більше часу.

Помилка 6: купувати волоські горіхи в прозорій упаковці

Очищені волоські горіхи повинні бути не в прозорому пакеті. Зазвичай такі горіхи виявляються згірклими на смак.

Помилка 7: купувати цикорій в пластиковій банці

Цикорій якісніший у вакуумній або герметичній упаковці. У пластикових банках і паперових пакетах він зберігається погано, так як в нього швидко вбирається волога.

Помилка 8: не звертати уваги на глазур при покупці зефіру

Зефір в глазурі — досить підступна солодкість. Знайти якісну солодкість складно, так як зараз навчилися робити штучний шоколад з допомогою сурогатів. Є невелика хитрість — якщо глазур матова, то перед вами соєвий шоколад. Натуральна глазур грає на світлі.

Помилка 9: вибирати найароматніші страви в кулінарії

У готової страви сильний аромат, який поширюється на весь супермаркет? Краще не ведіться на цей хід. Часто так маскують не найсвіжіші страви і продукти.

Помилка 10: вибирати рибу, плаваючу в розсолі

Вакуумна упаковка з рибою може бути будь-якої форми, складатися з різних матеріалів. Але повітря з тари повинно бути відкачане, це головна умова зберігання такого продукту. Якщо в упаковці є рідина, то технологія з великою ймовірністю порушена, а значить, риба може бути не самої свіжої.