ГоловнаНовини Здоров'яExpress: визначено три корисних перекуси, які продовжують життя

Express: визначено три корисних перекуси, які продовжують життя

Перекушувати найкорисніше темним шоколадом, ягодами і горіхами, конкретно мигдалем. Такі перекуси допомагають зміцнити серце і знизити рівень холестерину, про це розповіли британські медики.

шоколад

Видання Express наводить думку лікарів про те, що продовження життя може сприяти не тільки відмова від шкідливих звичок і заняття спортом, але також і регулярне вживання деяких продуктів. На його сторінках фахівці порекомендували включити в щоденний раціон перекуси, завдяки яким можна знизити ризик серцево-судинних захворювань.

Вкрай корисними лікарі вважають ягоди. До їх складу входять антиоксидантні речовини-антоціани, які захищають судинну систему від запалень і знижують рівень «поганого» холестерину. Зокрема, вживання полуниці протягом восьми тижнів може знизити вміст такого холестерину на 11% у людей зі схильністю до серцево-судинних хвороб, а вживання полуниці і чорниці на 34% зменшує ймовірність інфаркту.

Читайте також:  5 простих способів спалювання калорій

Темний шоколад містить натуральні флавоноїди – ці речовини відомі своєю здатністю захищати від розвитку ішемічної хвороби серця. Є дані про те, що у людей, які їдять шоколад не менше п’яти разів на тиждень, ризик розвитку серцевого недуги на 57% нижче, ніж у тих, хто не їсть шоколад. Вживання темного шоколаду два рази на тиждень допомагає на третину зменшити ймовірність виникнення в судинах атеросклеротичних бляшок.

Що стосується мигдалю, його вживання в кількості 43 грамів щодня діє як прийом ліків: знижує концентрацію «поганого» холестерину і підвищує – «хорошого», повідомив Express.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News