Вживання цих продуктів запобігає запалення і захищає від різних захворювань. Існує мінімум 3 супер-продукти, які завжди повинні бути в раціоні.

Яйця. Один з кращих доступних продуктів, який забезпечує організм відразу дуже великою кількістю цінних нутрієнтів. Одне середнє яйце дає нам приблизно 6 грамів білка, і крім цього в ньому ще містяться у великій кількості вітаміни А, В, D, мінерал калій. На думку фахівців, вживання яєць знижує ризик серцевих захворювань, а їх жовтки ніяк не пов’язані підвищеним холестерином.

Червоний болгарський перець. Вітаміну С в ньому вдвічі більше, ніж в апельсинах. Крім того, в червоному болгарському перці багато попередника вітаміну А бета-каротину і лікопіну, що володіють антиоксидантними властивостями. Вживання перцю захищає клітини організму від окисного стресу і руйнування, зміцнює імунну систему в боротьбі з раком.

Оливкова олія. Вона володіє всіма необхідними здоровими жирами, які потрібні організму, надає протизапальну дію, знижує холестерин і рівень цукру в крові. Присутність в раціоні оливкової олії ефективно захищає від серцевих захворювань.