Фахівці розповіли про діагнози, які все ще ставлять українські лікарі, хоча в інших країнах подібна практика вже припинена. Експерти перерахували 4 хвороби, які не існують насправді, лікування від яких часто не приносить позитивного результату.

В першу чергу мова йде про вегето-судинну дистонію. Дана недуга може супроводжуватися різними симптомами, такими, як болі в голові і животі, а також проявлятися у вигляді аритмії, слабкості і запамороченні. При цьому в різних випадках при діагностуванні ВСД людей лікують лікарі з відмінним профілем. Одні пацієнти відвідують невролога, інші гастроентеролога, а треті кардіолога. Крім того, якщо людина не відчуває підвищеного дискомфорту, часто вона і зовсім не лікується.

Читайте також:  Рак легенів: 5 симптомів небезпечного захворювання

Другою хворобою є тонус матки. Фахівці відзначають, скорочення м’язів – це природний процес і він не повинен викликати побоювань. Винятком є лише ті випадки, коли це відбувається регулярно або напруга присутня постійно, але навіть тоді мова йде про симптом, а не діагноз.

Ще одною, на думку експертів, неіснуючою недугою, вважається дисбактеріоз. Порушення мікрофлори шлунково-кишкового тракту також є наслідком певних процесів. В такому випадку необхідно знайти причину порушення балансу. Нерідко нею можуть стати препарати, такі, як антибіотики, а іноді навіть стрес. Якщо розібратися з цим, лікування не знадобиться, так як робота ШКТ самостійно нормалізується.

Читайте також:  Проти тромбів і для серця: названий простий, але корисний квітковий чай

Завершує список імунодефіцит. Найчастіше з ним стикаються мами малюків, які вперше пішли в дитячий сад або школу. З-за нової обстановки і контакту з незнайомими бактеріями, організм дитини може піддаватися вірусним захворюванням і не дуже ефективно з ними боротися. У такому випадку лікарі прописують сильні ліки, хоча насправді незабаром імунна система пристосується до нових умов і навчиться захищати себе від шкідливого впливу без імуномодуляторів. Зараз в Європі і США їх не рекомендують таке лікування при респіраторних захворюваннях.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News