Працювати краще з кондиціонером. Вчені змогли довести, що спекотна спека погано впливає на наш мозок. Тому, не полінуйтеся поставити в свою кімнату кондиціонер, якщо хочете добитися максимальної продуктивності.

Для багатьох місць планети — нинішнє літо стало одним з найспекотніших. Люди масово використовують охолоджувачі, однак обзавелися ними далеко не всі. На жаль, таке обладнання рідкість в студентських гуртожитках і навіть вузах. Це привід для смутку, тому що висока температура здатна не тільки споганити настрій, але і чинити на організм людини негативний вплив.

Вчені з Гарвардської школи громадської охорони здоров’я півмісяця працювали з 44 студентами, які займалися іспитами в спеку. Ті, хто зубрив граніт науки в кімнатах з кондиціонерами набагато краще справлялися з тестами на уважність і простіше вирішували математичні задачі чим страждають від спеки.

У найгарячіші дні нещасні в теплих кімнатах на 13% гірше справлялися із завданнями на швидкість і концентрацію. Один з авторів роботи прокоментував результати так: “Вважалося, що спека ніяк не позначається на когнітивних функціях, але це не зовсім так“.

Джерело: MPort.ua