З віком відбуваються зміни в організмі. Шкіра стає сухішою, пам’ять гірше, а волосся слабкіше. Існує безліч причин для випадіння волосся. Серед них проблеми з гормонами, харчуванням, спадковість, захворювання щитовидної залози. Додатково вплив надають особливості догляду за волоссям. Наприклад, відмова від використання кондиціонера для волосся.

“Кондиціонер захищає волосся від впливу тепла і навколишнього середовища, – розповідає Андреа Клер, ліцензований перукар. – Без нього ваше волосся може стати сухим, тьмяним і ламким”.

Важливо при цьому і правильно користуватися кондиціонером. Клер рекомендує рівномірно розподілити по волоссю невелику кількість продукту. Залиште кондиціонер на хвилину або на час, рекомендований на упаковці. Клер рекомендує звертатися до перукаря, щоб підібрати кондиціонер відповідно до потреб шкіри голови.

Професійний перукар і співзасновник MyBeautik.com Лаура Ронкаллі зазначає, що ще однією причиною надмірного випадання волосся є часта укладка.

“Гаряче повітря в поєднанні з великою кількістю маніпуляцій і використанням неправильних засобів для укладання можуть привести до випадання волосся”, – зазначає Ронкаллі.

Перукар рекомендує сушити волосся природним шляхом, роблячи укладку не більше одного-двох разів на тиждень.