А ви знаєте, скільки калорій у фастфуді? Ну зізнайтеся, що ви не проти іноді з’їсти бургер з смаженою картоплею вприкуску. Для тих, хто хоче схуднути, ми наводимо дану інфографіку.

Для початку давайте згадаємо, що однією з умов ефективного схуднення є дефіцит калорій. Тобто в день потрібно спалювати калорій більше, ніж ви споживаєте з їжею. На інфографіці показано, скільки калорій в картоплі фрі, шматочку піци і в іншому фастфуді, а також кількість часу, яку потрібно провести в спортзалі, щоб від цих калорій позбутися. Отже, поїхали …

Біг Мак

Скільки калорій у фастфуді?

Майже годину (51 хвилину) потрібно займатися кардіотренуваннями представницям прекрасної статі, щоб позбавиться від 490 калорій і 24 грамів жиру (більше чверті денної норми), що містяться в стандартному Біг-Маку. Можна, звичайно, спалювати їх силовими вправами, але на це знадобиться трохи більше часу (1 годину і 8 хвилин).

Картопля фрі

Скільки калорій у фастфуді?

Картоплю велику, маленьку середню? Ну звичайно ж велику! 460 калорій і майже чверть денної норми жиру. Щоб спалити порцію картоплі-фрі жінкам потрібно 64 хвилини присвятити силовим вправам. До речі, відмінно підійдуть віджимання від підлоги з ногами, поставленими на табуретку. Або 48 хвилин на біговій доріжці.

Солодка газованка

Скільки калорій у фастфуді?

Про “користь” солодких газованих напоїв ми писали вже не раз. Так, жиру в них немає. Але найменша порція популярного напою містить 139 калорій. І щоб їх позбутися, потрібно 14 хвилин кардіотренувань або 19 хвилин силових вправ. Чоловікам для того, щоб “спалити” баночку газованої знадобиться небагато менше часу (12 і 16 хвилин тренувань відповідно). В якості силових навантажень рекомендуємо жим гантелей лежачи на лаві.

Піца

Скільки калорій у фастфуді?

Наша улюблена маргарита з сиром і в’яленими помідорами. Чверть денної норми калорій і майже чверть норми жиру. І це всього в одному шматочку! Ау, дівчата! Як вам півтори години силових вправ? А якщо ви не обмежитеся одним шматочком?

Чоловікам доречі теж варто розуміти, що спалювання жиру від шматочка піци – це година стрибків з скакалкою.

Смажені курячі крильця

Скільки калорій у фастфуді?

Скільки? !!! 726 калорій і 42 грама вкрай шкідливих трансжирів всього в трьох крихітних крильцях! Ну як вони туди вміщаються? І головне, де знайти час, щоб спалити цей жир разом з калоріями? Інфографіка красномовно натякає, що жінкам на це буде потрібно годину і 15 хвилин кардіо. Чоловіки можуть впоратися за годину з хвостиком.

Пиво

Скільки калорій у фастфуді?

Ну як же, крильця і ​​без пива. Тим більше, що в ньому зовсім немає жиру. Зате в 0.5 літра світлого (1 пінта = 0.5 літра) 245 калорій. Отже, жінки, додайте до тренування 25 хвилин кардіовправ (присідань, як варіант). Чоловіки – “накиньте” пів години силових вправ зі штангою.

Шоколадний батончик

Скільки калорій у фастфуді?

А ось і десерти! У шоколадному батончику вагою 45 грамів (візьміть будь-який, співвідношення калорій і жиру в них приблизно однакове) 237 калорій і 14 г жирів. З часом, необхідним щоб спалити калорії, сподіваємося, все зрозуміло. До речі, якщо жінки вирішать вибрати силові тренування, то в даному випадку 33 хвилини присідань зі штангою підійдуть найкраще.

Шоколадний торт

Скільки калорій у фастфуді?

“Тяжка артилерія”. Страшно подумати, але деяким під силу з’їсти 450-грамовий тортик за день! Згідно інфографіці жінці доведеться 3 години провести на біговій доріжці, щоб спалити цього “калорійного монстра”. А ось тяжкості тягати – це тільки для сильної статі. І те, не кожен мужик зможе піднімати штангу на біцепс в перебігу 199 хвилин.

Скільки калорій у фастфуді! Шляхом нескладних математичних обчислень можна порахувати, що один похід в кафешку швидкого харчування (бургер + картопля-фрі + газована + шматочок торта 100 г) забезпечить вам приблизно 1516 калорій. А це, на хвилиночку, майже денна норма калорій і більше половини денної норми жирів. Але ж крім фастфуду ви ж ще щось їсте. Виходить, для того, щоб створити дефіцит калорій, вам доведеться жити в спортзалі?

Незважаючи на те, скільки калорій у фастфуді, норми споживання калорій і жирів у всіх різні, і залежать вони від статі, віку, ваги, фізичних навантажень, генетичної схильності до ожиріння та інших факторів. Однак перед тим, як в черговий раз відгукнутися на заклик “вільна каса!” подумайте, скільки часу у вас займе робота в спортзалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ХУДНЕМО ЛЕГКО, ЯК НЕ ПОМІТНО ДЛЯ СЕБЕ ЗНИЗИТИ КАЛОРІЙНІСТЬ РАЦІОНУ

НАЙКОРИСНІШІ СПОСОБИ ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ

ЯКІ ВПРАВИ МОЖУТЬ СПАЛЮВАТИ КАЛОРІЇЇ ЕФЕКТИВНІШЕ, НІЖ БІГ?