За словами лікаря-терапевта Світлани Бурнацької, одним із наслідків промокання ніг можуть стати суглобові болі разом із загостренням артриту.

В інтерв’ю лікаря прозвучало пояснення про те, як можуть позначитися на стані здоров’я ноги, що промокли. Бурнацька зазначила, що у цьому випадку можуть з’явитися симптоми різних нездужань.

«Промокання ніг може спровокувати застудні та загострити цілу низку хронічних захворювань», – повідомила лікар-терапевт.

Медик додала, що у людей, які промочили ноги через негоду, може загострюватися артрит. Його ознаками є суглобові болі, тугорухливість, скутість тіла.

Крім того, сказала Бурнацька, якщо промоклі ноги супроводжуються переохолодженням, можливе загострення фарингіту, хронічного тонзиліту. Причому діти через свої імунні реакції бувають краще захищені від ймовірності застуди та її ускладнень, тоді як люди похилого віку малюють постраждати дуже серйозно.

«Фактор промокання взуття може виявитися критичним для людей похилого віку, оскільки вони в принципі схильні до великих ризиків для здоров’я в холодну пору року», – попередила фахівець.