У людей часто потіють частини тіла, в тому числі і ноги, і це природний процес, але у чоловіків він супроводжується різким запахом. Фахівці розповіли, чому це відбувається, і назвали способи боротьби з цим явищем.

Відомо, при потовиділенні сильний запах не мається на увазі, але в силу різних обставин він проявляється. Особливо це характерно для чоловіків, оскільки з потом виводяться токсини, а гормон тестостерон підсилює цей ефект, збільшуючи неприємний запах. Проте, і зовнішні фактори здатні істотно впливати на стан ступень.

В першу чергу – це відсутність гігієни. Нерідко запах підсилюють синтетичні шкарпетки і неякісне дешеве взуття. Варто враховувати і інтенсивність фізичних навантажень. Навіть стреси здатні спровокувати фізіологічні зміни, не кажучи про недуги.

Читайте також:  Інсульт: 5 ознак, які не можна ігнорувати у чоловіків і жінок

Грибок – це найпоширеніша хвороба ніг, але запах може змінюватися при ГРВІ, а якщо немає явних захворювань, а аромат викликає сильний дискомфорт, слід звернутися до лікаря. Не виключено, той вказує на порушення в організмі, яке поки не дало про себе знати.

Фахівці відзначають, щоб запах не проявлявся, спочатку потрібно виявити його причину і впливати на неї. Іноді результат приходить швидко, але частіше доводиться звертатися до дерматолога і купувати аерозолі і спеціальні препарати. Застосовна і народна медицина, наприклад, ванночки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News