Коли справа стосується корисних перекусів протягом дня, мало що може зрівнятися з жменькою горіхів. Однак з’ясувалося, що деякі з них мають по-справжньому потужними цілющими властивостями.

До них відносяться і улюблені багатьма кедрові горіхи. Як і всі інші «побратими» кедрові горіхи багаті корисними вітамінами і мінералами, що робить їх незамінним продуктом для здоров’я. Вони містять мононенасичені жири, залізо і білок, які підвищують рівень енергії. Крім того, ці горіхи є хорошим джерелом магнію, який підтримує активність протягом усього дня, повідомляє MSN.

Згідно з дослідженням, вживання кедрових горіхів корисно для запобігання діабету 2 типу. Крім цього, вони здатні контролювати скачки цукру в крові і знижувати рівень поганого холестерину в організмі.

Читайте також:  Високий холестерин: який напій допоможе його знизити, розкрили вчені

За рахунок великої кількості магнію кедрові горіхи володіють сильними антиканцерогенними властивостями. А цинк і марганець в їх складі корисний для зміцнення імунної системи в цілому. Крім того, марганець допомагає підтримувати гормональний баланс в організмі.

Також кедрові горішки корисні для здоров’я кісток. Вся справа в тому, що вони є хорошим джерелом вітаміну К, який збільшує їх мінеральну щільність і знижує ризик переломів.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News