За словами лікаря, кілька чашок чаю на день можуть відлякати лікаря.

Високий кров’яний тиск, або гіпертонія є сходинкою до серцевих захворювань. На щастя, ризик виникнення обох цих станів можна змінити. Хоча використання чайника для зниження ризику серцево-судинних захворювань може здатися надто хорошим, щоб бути правдою, експерт поділився, що це може спрацювати, пише Express.

Чи є користь для здоров’я чи ні, ви, ймовірно, вже щодня насолоджуєтеся чашкою чаю, що зігріває. Скромна чашка чаю може захистити здоров’я вашого серця.

Крім смаку, зелений та чорний чай також містять рослинні сполуки, які називаються флавонолами.

Флавоноли покращують роботу кровоносних судин, так звану ендотеліальну функцію, що допомагає контролювати кров’яний тиск і, отже, знижує ризик серцево-судинних захворювань. Флавоноли також є антиоксидантами, дія яких допомагає зменшити запалення в кровоносних судинах і знижує окислення жирів у крові, що може призвести до пошкодження серця.

Більше того, все, що вам потрібно зробити, щоб скористатися цими ефектами, – це випити кілька чашок чаю на день. Щоденне споживання від 400 до 600 міліграмів флавонолів має допомогти. Відповідає приблизно трьом-чотирьом чашкам чорного чи зеленого чаю на день.

Хоча ви можете не відразу побачити ефект, дотримуючись цієї звички, ви гарантовано спрацюєте.

Хвороби серця та пов’язані з ними фактори ризику, такі як рівень холестерину, кров’яний тиск та функція кровоносних судин розвиваються протягом багатьох років. Збільшення споживання флавонолів, переваги слід розглядати у довгостроковій перспективі.