Дослідження показують, що популярна спеція може позитивно вплинути на масу тіла протягом кількох тижнів.

Вісцеральний жир, що зберігається глибоко всередині вашого живота, оточує деякі життєво важливі органи від печінки до кишечника. Це складне розташування означає, що накопичення вісцерального жиру може призвести до серйозних наслідків здоров’я. Хоча їжа є одним з ключових джерел цього прихованого жиру, вона також може виступати як протиотрута.

Вкрай важливо звести цей жир до мінімуму, щоб уникнути серйозних проблем, таких як хвороби серця та діабет. На щастя, кориця допомагає спалювати жир і зменшує коло талії, пише Express.

Читайте також:  Любителька домашніх вечірок поділилася швидким рецептом смачної закуски

Кориця, що відрізняється своїм солодким гострим смаком, – це більше ніж смачний кулінарний інгредієнт.

Коли справа доходить до вісцерального жиру, потужною сполукою, яка може допомогти впливати на жирову речовину, є коричневий альдегід. Дослідження було зосереджено на вплив цієї сполуки накопичення жиру. Дослідницька група зауважила, що мишам на дієті з корицею вдалося скинути жир. Коричний альдегід може стимулювати метаболізм вісцеральної жирової тканини.

Добавки з корицею «значно» впливають на показники ожиріння і можуть бути рекомендовані як добавка для зниження ваги. Кориця діє безпосередньо на жирові клітини, змушуючи їх спалювати енергію.

Необхідні додаткові дослідження, щоб визначити найкращий спосіб використання коричного альдегіду, не викликаючи «несприятливих побічних ефектів».

Читайте також:  Як заздалегідь підготувати організм до холодів