ГоловнаНовини Здоров'яНазвано гарнір, який швидко знижує високий холестерин і цукор

Названо гарнір, який швидко знижує високий холестерин і цукор

Фахівці констатують, що сочевиця є одним з кращих гарнірів, здатних швидко знижувати високі рівні холестерину і цукру в крові.

сочевиця

Експерти рекомендують замінити популярні гарніри у вигляді картопляного пюре або вареного білого рису на сочевицю. Цей вид бобових набагато більш корисний для стану серцево – судинної системи-завдяки такому гарніру вона ефективніше звільняється від надлишків холестерину і цукру, наводиться їхня думка на порталі Natural News.

Вчені пояснюють, що сочевиця містять велику кількість фолієвої кислоти, рослинного білка, клітковини – даний комплекс активізує процеси скорочення рівня холестерину. Було виявлено, що одна щоденна порція сочевиці може досить швидко знизити рівень ліпопротеїнів низької щільності (так званий “поганий” холестерин) на 5 відсотків.

Читайте також:  Що станеться з організмом, якщо почати вживати вівсянку?

Крім того, сочевиця відрізняється високою кількістю білка і клітковини – це уповільнює травлення, а разом з ним гальмує вивільнення цукру. Споживання цього гарніру може знизити вміст глюкози в крові до 35%, повідомили дослідники.

Вони нагадали, що занадто високі рівні цукру і холестерину в крові загрожують небезпечними наслідками, включаючи розвиток діабету 2 типу, атеросклерозу, інфаркту, інсульту. При цьому порушення можуть ніяк себе ніяк не проявляти, поки показники не досягнуть критичних значень.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News