Є різні підходи до прийняття душу, і кожен з них дає унікальні переваги для здоров’я. Дослідження все частіше вказують на переваги, наприклад, холодного душу. Більшість людей вибирають гарячий душ з парою. Зазвичай це пов’язано з тим, що гаряча вода тече, що, в свою чергу, змушує здіймаються Хмари пара заповнювати кімнату.

Пар забезпечує безліч переваг для здоров’я, таких як поліпшення кровообігу і зняття стресу. Однак є приховані ризики для здоров’я.
“Пара від душу може викликати запаморочення”,-пояснив Аббас Канані, лікар-фармацевт з Chemist Click.

Це пов’язано з тим, що “реакція організму на високу температуру тіла полягає в переміщенні крові до поверхні шкіри, щоб вона охолола, перш ніж повернути її назад в ядро”, – пояснив він. Відчуття запаморочення і запаморочення може бути вірною ознакою того, що пар знижує кров’яний тиск.

Читайте також:  Як телефонні дзвінки позначаються на роботі серця

Доктор Канані пояснив, як пар може викликати зниження артеріального тиску.

“Під час цього процесу артерії розширюються, стаючи більше, ніж зазвичай, в результаті чого кров тече з меншим тиском».

За його словами, крім запаморочення, нудота також може вказувати на низький кров’яний тиск. Хоча це може здатися нешкідливим, тривале зниження артеріального тиску може мати серйозні наслідки.

За даними клініки Mayo «надзвичайно низький кров’яний тиск може позбавити ваше тіло достатньої кількості кисню для виконання своїх функцій, що призведе до пошкодження вашого серця та мозку».

Оптимальний підхід до прийняття душу

Все більше доказів підтверджують необхідність витримати холодний душ. Дослідження, опубліковані в журналі PLoS One, показують, що занурення в холодну воду може допомогти запобігти деяким захворюванням.

Читайте також:  Діабет 2 типу скорочує тривалість життя на 14 років