ГоловнаНовини Здоров'яГінекологи дали поради жінкам на кожен день

Гінекологи дали поради жінкам на кожен день

Сучасний ритм життя більшості жінок, коли вони зайняті розвитком кар’єри, побутом і сім’єю, залишає мало часу для того, щоб стежити за здоров’ям.

Лікар-гінеколог

Гінекологи дали кілька порад, прислухавшись до яких представниці прекрасної статі можуть уникнути небезпечних для здоров’я проблем і вчасно проконсультуватися з фахівцями.

В першу чергу медики нагадують про необхідність не рідше, ніж раз на півроку проходити медичний огляд. Це слід робити навіть при відсутності тривожних симптомів, так як деякі захворювання можуть “маскуватися” і не проявлятися довгий час. Допоможе зберегти жіноче здоров’я контроль за вагою і, відповідно, гормональним балансом, повноцінне харчування, регулярні заняття спортом і безпечний секс, особливо з новими партнерами.

Читайте також:  Клініка Мейо розповіла, як позбутися зайвого жиру на животі у чоловіків

Крім того, гінекологи рекомендують не ігнорувати неприємні симптоми, наприклад, свербіж або запалення, оскільки це можуть бути ознаки бактеріального вагінозу, викликаного прийомом контрацептивів, засобами інтимної гігієни. Також обов’язково потрібно контролювати виділення, які в нормі повинні бути прозорими, а при появі неприємного запаху або стороннього відтінку може знадобитися консультація з лікарем.

Необхідно дотримуватися обережності при користуванні тампонами, змінюючи їх кожні 3 години, а на ніч замінюючи на прокладку. Остання порада фахівців стосується нижньої білизни. Гінекологи рекомендують віддавати перевагу трусикам з натуральних матеріалів, а піжаму вибирати зручну і щоб не дуже обтягувала тіло.

При цьому стрінги і одяг з штучних тканин носити небажано, так як він утрудняє терморегуляцію, а білизна може стати переносником бактерій в піхву з прямої кишки.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News