Бажання позбавитись небажаного волосся турбує жінок завжди, а у весняно-літній період тим паче. Цим, як правило, і пояснюється зростаючий попит на процедуру епіляції. Найпопулярнішими, безпечними та дієвими процедурами позбавлення від небажаного волосся є шугаринг та лазерна епіляція. Спільне в них те, що вони не пошкоджують волосяні канали, як це може зробити домашній епілятор, та не залишають на шкірі обламаного та вростаючого волосся.

Та разом з тим, обираючи з цих двох процедур, варто враховувати сезонність. Шугаринг можна робити будь коли, утриматись від відвідування пляжу потрібно лише добу. А ось видалення волосся лазером краще перенести на осінь-зиму, адже як до процедури, так і після неї вкрай небажані сонячні ванни, тому відпустку на морі варто спланувати заздалегідь.

Ознайомившись з особливостями та протипоказаннями кожної процедури, зробити між ними вибір буде набагато легше.

Виконати мрію позбавитись від небажаного волосся якнайдовше допоможе процедура лазерної епіляції. До того ж це безпечно та не пошкоджує волосся та шкіру, адже лазер впливає тільки на фолікули. Регулярна епіляція у Львові у професійного спеціаліста https://tetyanalutsyk.com.ua/lazerna-epilacia надовго залишить шкіру гладкою.

Недоліки цієї процедури:

  • власниці дуже чутливої шкіри можуть отримати опіки;
  • лазер не видаляє тонкі та світлі волоски;
  • досить витратна процедура;
  • багато протипоказань: вагітність, лактація, варикоз, псоріаз, тромбоз, онкологічні захворювання та інше;
  • після процедури не можна видаляти волосся епілятором або пінцетом.

Спосіб видаляти небажане волосся за допомогою пасти прийшов до нас зі Сходу. Як століття тому, так і зараз, це один з найпопулярніших методів досягнути гладкості шкіри.

Обираючи шугаринг варто теж звернутися до спеціаліста, аби відчути всі плюси цієї процедури.

Адже шугаринг у Львові https://tetyanalutsyk.com.ua/profesijnij-sugaring може забезпечити гладкість шкіри на період до місяця з ефектом пілінгу та без будь-яких подразнень. Також до переваг шугарингу можна віднести бюджетність процедури порівняно із лазером, та її натуральність, адже компоненти цукрової пасти не викликають алергічних реакцій. Шугаринг можна робити приймаючи гормональні препарати та антибіотики, що категорично заборонено при лазерній епіляції.

Недоліками шугарингу є те, що:

  • волосся повинно бути не менш, ніж 4 мм завдовжки;
  • процедура не позбавляє волосся назавжди та відвідувати салон потрібно кожні 3-4 тижні;
  • перші декілька процедур достатньо болісні.

Але найголовнішим є те, що яким би не був спосіб боротьби з небажаним волоссям, важливо знайти «свого» майстра, який зможе підказати, допомогти та мінімізує дискомфорт під час процедури.

В якості джерела використовувалась інформація із професійної косметології Тетяни Луцик tetyanalutsyk.com.ua.

*На правах реклами