Веганське харчування корисно не тільки для здоров’я людини, але і для навколишнього середовища. Існує маса причин для того, щоб перейти на рослинну їжу, і ось деякі з них.

Рослинна або веганська дієта зберігає здоров’я тіла. Овочі, фрукти та інші продукти з цього харчування насичені поживними речовинами.

Ви, напевно, чули, що в м’ясі містяться особливо цінні білки, заміну яким вегани знайти не можуть? Але існує безліч білків рослинного походження, які цілком адекватно замінюють ті компоненти, що ми отримуємо з м’ясом.

Вегани відмовляються не тільки від м’ясних, але і від молочних продуктів. Відомо, що ці продукти можуть шкодити здоров’ю. Вони містять насичені жири, які пов’язані з деякими серйозними нездужаннями.

Читайте також:  Названо продукти, які здатні нашкодити здоров'ю нирок людини

Молочні продукти можна легко замінити на молоко, виготовлене з сої або інших компонентів. Веганство являє собою екологічно безпечний дієтичний вибір, який визначає і загальний стиль життя.

Неодноразово зазначалося, що вегани і вегетаріанці утримуються від шкідливих звичок. Складно зустріти вегана, який би курив або активно налягав на алкогольні напої. Якщо людина вирішується стати веганом, то вона приділяє підвищену увагу всім аспектам свого здоров’я, проявляє турботу і щодо близьких людей, як пише The Health Site.