Нерідко люди стають жертвами міфів про безпечний секс … Як убезпечити себе?

У сучасному суспільстві існує безліч міфів про секс, особливо про безпечний. Подібні міфи виникають від неточного і неповного знання про те, що і як йде насправді. Сарафанне радіо працює швидко і добре, тому напівправдиві і помилкові міфи про безпечний секс мають широке поширення. У цій статті ми розповімо про найпоширеніші міфи про безпечний секс:

МІФ: Займаючись сексом під час місячних, неможливо завагітніти

Звідки взялося популярне переконання, що секс під час місячних не приводить до вагітності? Багато хто думає, що при місячних організм жінки «повідомляє»: вагітності немає, потрібно позбутися від лишніх яйцеклітин і почати цикл заново. Тобто якщо віджила клітина вийшла з організму, а нова ще не почала цикл дозрівання, то спермі нічого запліднювати.

Насправді в цій думці є зерно істини, і в багатьох випадках воно працює. Коли менструальний цикл регулярний, а овуляцію легко прогнозувати, тоді жінка в цей період не може завагітніти. Причина, чому даний міф не завжди спрацьовує, полягає в тому, що сперма, яка потрапила в організм жінки, може там зберігатися до 7 днів. Якщо у жінки є порушення менструального циклу, а овуляція відбувається ближче до початку місячних, то яйцеклітина і сперматозоїд швидше за все зустрінуться. При нормальному 28 денному менструальному циклі, овуляція відбувається за 2 тижні до початку місячних. Тому якщо ви не знаєте точно етапи свого менструального циклу, і не хочете завагітніти, не ризикуйте, застосовуючи даний міф на практиці.

Читайте також:  Чому важливі сушильні камери для обробки деревини?
МІФ: Перерваний статевий акт – надійний метод контрацепції

Багато хто думає що, якщо вчасно перервати статевий акт, то сперма не встигне потрапити в організм жінки, і жінка не завагітніє.

Насправді у кожного чоловіка під час ерекції виділяється предеякулят, який містить невелику кількість живих сперматозоїдів. Цих сперматозоїдів достатньо для настання вагітності, і вони виділяються не залежно від того був перерваний статевий акт чи ні. Звичайно ж, повна еякуляція збільшує ймовірність завагітніти. Але сперматозоїди навіть у невеликій кількості запліднюють яйцеклітину.

МІФ: Презервативи гарантують безпечний секс

Презервативи можуть зробити сексуальну активність безпечнішою, але вони не роблять секс безпечним. Наприклад, багато молодих чоловіків не знають, як правильно надягати презерватив, щоб він не порвався. Презервативи часто рвуться, сповзають, мають брак, тому існує високий відсоток небажаних вагітностей та венеричних захворювань, навіть при занятті сексом з презервативом.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи

Не тільки чоловікам потрібно знати, як правильно надягати презерватив на статевий член, але і жінкам теж, щоб убезпечити в першу чергу себе. Щоб уникнути небажаної вагітності, краще використовувати декілька способів контрацепції паралельно.

МІФ: Анальний секс не призводить до вагітності

У реальності, будь-яка сексуальна активність, де присутня еякуляція біля входу в піхву, може закінчитися вагітністю, в тому числі і при анальному сексі. Сперматозоїди активні і завжди здатні до запліднення, і будь-яка еякуляція на тіло жінки в області вагінального входу (навіть на живіт або стегно) може привести до вагітності.

Також, мало хто знає, що ризик захворювання деякими венеричними захворюваннями (ВІЛ, сифіліс, гепатит, гонорея, трихомоніаз) при анальному сексі, значно вищий, ніж при вагінальному.

При будь-якій сексуальній активності (навіть при мастурбації з партнером) слід користуватися презервативом, щоб убезпечити себе.

МІФ: Оральний секс – безпечний секс

Займаючись оральним сексом звичайно неможливо завагітніти, але можна захворіти венеричними захворюваннями. При оральному сексі відбувається контакт рідин рота і геніталій, тому будь-яка венерична хвороба може легко передаватися від одного партнера до іншого.

Читайте також:  Лазер для удаления тату от Alvi Prague: чистый лист для вашей кожи
МІФ: Легко розпізнати людей з венеричними захворюваннями

Люди, які хворі венеричними захворюваннями, не виглядають хворими, у них немає видимих ознак хвороби. Більшість людей з венеричними захворюваннями самі не знають, що вони хворі. Деякі венеричні хвороби мають видимі симптоми (висип, почервоніння, свербіж, виразки), а деякі хвороби взагалі ніяк не проявляються. Частина захворювань не проявляється на початкових етапах розвитку, але хвороба вже передається статевим шляхом від партнера до партнера.

МІФ: Венеричними захворюваннями можна заразитися через сидіння унітазу, при спільному користуванні з хворою людиною

Хвороби, які передаються статевим шляхом, можуть прижитися тільки в тілі людини, а не на холодній, неприємній поверхні сидіння унітазу. Більше того, збудники венеричних хвороб не вражають сечу і не містяться в ній. Єдині несексуальні контакти, при яких можуть передатися венеричні хвороби:

  • Контакт рот-в-рот. Наприклад, при поцілунку можна заразитися герпесом, а при французькому поцілунку можна заразитися гонореєю ротової порожнини і хламідіями.
  • Контакт шкіра-до-шкіри. При цьому контакті можуть передаватися такі хвороби як загострені кондиломи, герпес, короста.

Ставтеся відповідально до власного здоров’я, і будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АНАЛЬНИЙ СЕКС: ПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

4 ФАКТА ПРО ОРАЛЬНИЙ СЕКС

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ