У новому дослідженні вчені обговорюють, як дві особистісні особливості можуть привертати людей до нейродегенеративних захворювань.

Дослідження, опубліковане в журналі Biological Psychiatry, пов’язує низьку свідомість і невротизм з ознаками хвороби Альцгеймера.

Дослідники з Медичного коледжу Університету Штату Флорида виявили, що зміни в мозку, пов’язані з хворобою Альцгеймера, часто видно на ранній стадії у людей з двома особистісними якостями.

Мета-аналіз включав в себе об’єднання даних Балтіморського лонгітюдного дослідження старіння і раніше опубліковану роботу, узагальнюючу 12 досліджень, в яких взяли участь в цілому 3000 учасників.

Раніше було показано, що у людей з високими особистісними якостями невротизму і низької свідомості спостерігається більш швидкий спад і підвищений ризик хвороби Альцгеймера.

Читайте також:  Продукти, які потрібно виключити з раціону, щоб запобігти раку кишечника

Попередня робота показала, що невротизм, який стосується людей, які відчувають тривогу, похмурість, тривогу та провину, має різні підтипи, які кодуються різними генами.

Риса особистості, яка зазвичай розвивається у людей, які пережили травми і негаразди, подвоює ризик хвороби Альцгеймера. Точно так само дослідники раніше продемонстрували подовжують життя переваги свідомості, риси особистості, яка відображає схильність людей до організованості та дисципліни.

Дослідження показали, що у людей з високим рівнем свідомості ризик розвитку хвороби Альцгеймера на 89 відсотків нижче, ніж у людей з низьким балом.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News