Переїдання є однією з головних причин зайвої ваги та ожиріння, так як багато людей просто не розуміють, що споживають значно більше їжі, ніж потрібно для втамування голоду. Експерти зібрали 5 ефективних способів, що допомагають приборкати це явище.

1. Вечеря при свічках

Взагалі-подібний прийом їжі прийнято вважати романтичним. І це ж відмінно допомагає в боротьбі з переїданням, так як романтична обстановка підсилює ступінь задоволення від страв. Дослідження серед фаст-фуд ресторанів показало, що харчувалися в розслабленій спокійній обстановці відвідувачі з’їдали на 175 калорій менше, ніж ті, хто їв в шумному, багатолюдному залі.

2. Колір тарілок

Читайте також:  Косметолог пояснила посилене випадання волосся восени

Дослідники встановили, що якщо ми вживаємо їжу з тарілок, які за кольором збігаються з кольором самої їжі, то кількість з’їденого збільшується. Приміром, любителі пасти в ході експерименту накладали собі в тарілки білого кольору на 22% більше, ніж у тарілки інших кольорів.

3. Спеції та ароматизатори

Опубліковане в журналі Flavour дослідження показало, що добровольці з’їдали відчутно менше десерту, який мав сильний запах ванілі, ніж тої ж самого страви, але з менш вираженим ароматом. Це стосується і спецій, таких як перець і часник.

4. Тривалість жування

Беріть середній час, який вам потрібно, щоб прожувати той чи інший шматок їжі, примножте його на два. Ця нехитра технологія дозволяє знизити на 300 калорій кількість щодня поглинається їжі. Якщо ви знаходитесь на дієті з 2000 калорій, то це допоможе за два тижні схуднути на кілограм.

Читайте також:  За допомогою цієї дієти ви омолоджуватимете свій організм щодня

5. Увага

Численні дослідження показали, що прийом їжі під звук радіо чи телевізора, або під час читання призводить до переїдання. Зосередьте свою увагу тільки на їжі, і ви швидше почуєте сигнал організму про насичення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ПОБОРОТИ НІЧНЕ ПЕРЕЇДАННЯ?

ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ І СПОСОБІВ СХУДНЕННЯ