Дуже часто ми помиляємося, беручи за дієтичні продукти ті, які зовсім не підходять для правильного харчування. Сприяють обману та хитрощі хитрих маркетологів.

Дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова розповіла, від яких продуктів краще відмовитись, якщо ви маєте намір скинути вагу.

«Одразу хочу сказати, що я не демонізую жодних продуктів. Немає поганих та шкідливих продуктів, усі їх можна їсти. Моє бажання навчити вас читати склад і не будувати ілюзій», — каже експерт.

Отже, вкрай підступні солодкі нежирні йогурти. Через надлишок цукру калорій у них дуже багато. Краще беріть звичайний несолодкий йогурт і додайте туди підсолоджувачі та наповнювачі самостійно.

Читайте також:  Дев'ять корисних властивостей ананасового соку натщесерце

Солодкі пластівці та мюслі теж з великою натяжкою можна назвати варіантом корисного сніданку чи перекушування. По суті це не зерновий сніданок, а повноцінний десерт!

Безглютенові продукти, незважаючи на їхню рекламу та пропаганду, корисні і дійсно потрібні лише тим, у кого є підтверджена непереносимість глютену. Для решти це марна трата грошей.

Протеїнові батончики. Тут важливо звертати увагу на калорійність та склад. Є корисні варіанти, але їх мало. Найчастіше калорійність цього продукту зашкалює і дорівнює звичайній цукерці.

Фруктоза – часто її подають, як корисний цукрозамінник. Ця альтернатива актуальна лише для тих, хто має цукровий діабет. Для решти різниці немає. Калорійність фруктози та цукру приблизно однакова.

Читайте також:  Звичка ходити в туалет «про всяк випадок» шкодить здоров'ю