Apple у співпраці з компанією Cochlear працює над проектом кохлеарного імплантату, який дозволить вам приймати телефонні дзвінки, а також відтворювати музику з iPhone безпосередньо в центральну нервову систему, передає “New Scientist”.

Nucleus 7 – це нове покоління процесорів, у яких буде представлена наступна кохлеарна серія кохлеарних імплантатів.

Технологія, завдяки якій був створений, вперше була представлена в 2014 році і супроводжувала конструкції слухових апаратів серії Starkey Halo і ReSound LiNX. Як повідомляє “New Scientist”, це перший раз, коли використовується у поєднанні з центральною нервовою системою.

Деякі кохлеарні імпланти використовують підключення за допомогою технології Bluetooth. Пристрої цього типу часто вимагають додаткових гнізд або іншого обладнання-посередників в отриманні сигналу, який потім передається в слуховий апарат у вигляді звуку. Технологія, використовувана в будівництві Nucleus 7 дозволяє, передавати сигнал прямо до центральної нервової системи.

“New Scientist” також звертає увагу на потенціал використання нової технології, призначені на більш широкий споживчий ринок аудіо пристрої.