Для того щоб стати безсмертними, люди почнуть завантажувати свій мозок в комп’ютери, стверджує відомий вчений з Великобританії професор Брайан Кокс. Він підкреслює, що це відбудеться значно швидше, ніж багатьом здається.

Це може здатися сценарієм для науково-фантастичного блокбастера, однак можливість завантажити мозок в комп’ютер для досягнення безсмертя дуже скоро стане реальністю. В інтерв’ю професор Університету Манчестера Брайан Кокс заявив, що ця технологія може з’явитися значно швидше, ніж багатьом здається. Вчений стверджує, що немає ніяких причин, за яких інтелект людини не можна симулювати з допомогою комп’ютера, хоча і не підкреслив, коли саме подібна технологічна сингулярність може мати місце.

За даними квантової фізики, в якій якраз і спеціалізується професор Кокс, створення штучного інтелекту є цілком можливим. Технологічна сингулярність являє собою методику, за допомогою якої можна конвертувати чиюсь свідомість в цифровий всесвіт і завантажити в потужний комп’ютер. Це допоможе людині жити в світі безмежних віртуальних вражень і фактично досягти безсмертя. Щось подібне можна було побачити в картині “Вищість” 2014 року з участю Джонні Деппа, яка з тріском провалилася в прокаті.

«Мені не здається, що мозок людини чимось відрізняється від комп’ютерного, оскільки в ньому є щось нефізіологічне», – говорить професор Кокс. Раніше директор з інжинірингу інтернет-корпорації Google Рей Курцвейл передбачив, що через 30 років люди отримають можливість завантажувати свою свідомість у комп’ютери, щоб знайти цифрове безсмертя.

Джерело: MedikForum